PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33193}

Makrokosmos

Le peuple migrateur
7,6 11 810
ocen
7,6 10 1 11810
7,5 4
oceny krytyków
Makrokosmos
powrót do forum filmu Makrokosmos

7/10

ocenił(a) film na 7

film niezły jak na film przyrodniczy , ale do Mikrokosmosu nie ma porównania,może dlatego,ze w tamtym filmie są pokazane z bliska głównie owady, ktorych na codzien nie widzimy tak z bliska

olenkaaaaaaaaaa123

Racja, Mikrokosmos jest ciekawie zrobiony i pokazuje życie w trawie ;D z perspektywy stworzen tam żyjących...ale zarówno ten film jak i Makrokosmos wzruszają; są filmami dokumentalnymi, a czy dokumentalny wywołuje takie emocje jak zwykly film? Te są chyba wyjątkami...Makrokosmos oglądałam w kinie jak miałam 9 lat, pewnie teraz bym go inaczej odebrała (bardziej emocjonalnie), ale nie powiem, jak na dziecko, które zwykle zainteresowane jest bajkami, to chyba wywarł na mnie wrazenie... ;D tymbardziej, ze od namlodszych lat interesuje mnie swiat ptaków ;) Po seansie tata kupił mi plakat xD
Mikrokosmos oglądalam juz normalnie w domu, tez mi się podobał, ale jednak większy sentyment mam do Makrokosmosu; wrażenie robią te sceny kręcone z motolotni, obok lecące ptaki, takie ufne i przywiązane do człowieka...;)

ocenił(a) film na 9
olenkaaaaaaaaaa123

No, akurat mi bardziej podobał się Makrokosmos. Oczywiście Micro.. również był świetny. Oba filmy są jedyne w swoim rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones